Obchodní podmínky

OBCHODNÍ PODMÍNKY pro zakázkovou výrobu.

Tyto podmínky upravují vztah mezi prodávajícím a kupujícím. Veškeré nabízené dveře a zárubně (a jiné výrobky) jsou vyráběny na zakázku, proto se na tyto objednávky (dveří, zárubní, kuchyní, nábytku, aj.) nevztahuje možnost vrácení výrobku do 14ti dnů bez udání důvodu objednané přes e-shop.

Prodávající

Athena - Petr Janda
Zbizuby 71
285 04 Uhlířské Janovice

Kupující

spotřebitel, firma, státní instituce

Objednávka zakázky

Zakázku je možno objednat následujícími způsoby:

 • - ústně (osobně)
 • - písemně (e-mailem)
 • - v internetovém obchodu


Elektronická objednávka musí obsahovat veškeré nutné údaje: Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých formulářem předepsaných skutečných údajů a náležitostí.

Platební podmínky

Zákazník je povinen zaplatit 50% zálohy z celkové ceny objednávky při uzavření zakázky a potvrzení přijaté objednávky prodávajícím. Termín realizace (pokud není uvedeno jinak) je uveden na zálohové faktuře. Doplatek 50% zbylé částky vč. DPH pak při převzetí zakázky, nebo před zahájením vlastní montáže (týká se pouze zakázek výroby dveří s příslušenstvím). Dveřní doplňky, jako je vrchní kování, klepadla aj. zasíláme na dobírku. Doprava dveří (vč.montážníků) je zvlášť účtována na místě dodání - 12kč/km za ujetý kilometr, samostatný dovoz dveří bez montáže - 12kč/km za ujetý kilometr.

Slevy na zakázku

Registrovaným zákazníkům poskytujeme množstevní slevy 5-15% - podle velikosti objednávky. Více informací najdete v sekci Časté dotazy.

Výše DPH

Výše daně z přidané hodnoty je nastavena na 21%. Pokud se jedná o zakázku vč.montáže do prostor určené k bydlení a splňujete podmínky popsané v sekci Časté dotazy, pak Vám bude vystavena nová faktura se sníženou sazbou 15% (pokud je odběratel neplátce DPH).

Objednávka a převzetí zakázky

 • objednávka je závazná
 • pokud si nejste jistí správností zaměření stavebních otvorů, vytvořte objednávku s přibližnými rozměry (vnitřní dveře-typ a kusy, zárubně-šíře zdi a kusy) pro vytvoření zálohové faktury. Po složení zálohy na náš účet přijedeme přesně změřit stavební otvory (pokud to vyžaduje situace, zákazník), dohodneme detaily kování, skel, povrchových úprav aj. Montáže a zaměření provádíme max. do 100km od provozovny! A to dle velikosti objednávky.
 • objednávku lze změnit max. do 3 dnů po uzavření objednávky nebo při našem odborném zaměření u vás (jedná se o změny odstínu povrchové úpravy, typu skla, směru otvírání, nebo vlastním rozměru dveří a zárubní, či jiného výrobku na míru)
 • změna nebo úprava objednávky po této lhůtě nemůže být provedena (týká se zakázek výroby dveří)
 • pokud kupující zruší zakázku po lhůtě 3 dnů, propadá záloha ve prospěch prodávajícího jako náhrada za dosud vzniklé náklady (týká se zakázek výroby dveří)
 • po zaplacení doplatku a převzetí zakázky dveří přechází vlastnické právo na kupujícího
 • kupující je povinen při převzetí zakázky potvrdit, že dveře převzal, prohlédl a neshledal žádné zjevné nedostatky
 • kupující je informován o stavu své objednávky a jeho přípravě k převzetí po ukončení výroby. Kupující je povinen odebrat zakázku nejpozději do 3 měsíců od první výzvy, pokud se nedohodne jinak. Zakázka neodebraná po tomto termínu bude prodána ve výprodeji a inkasovaná záloha je nevratná
 • ostatní prodej zboží, jako jsou doplňky nebo kování, není podmíněno objednáním dveří, ale v případě samostatného objednání je nutné počítat s delším termínem dodání a minimálním odběrem za 1.000,- bez DPH.

Záruční doba

Záruční doba na dveře a jiné výrobky je 24 měsíců. To se vztahuje i na ostatní zboží, pokud není uvedeno jinak.

Ochrana dat

Vyplněním registračního formuláře, či závazné objednávky v rámci internetového obchodu kupující dává prodávajícímu souhlas k shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a o jeho nákupech. Naše firma respektuje zákon na ochranu osobních údajů, neposkytujeme žádné informace třetím osobám a na Váš e-mail nezasíláme žádné marketingové informace, pokud neaktivujete službu zasílání novinek e-mailem. Viz. ochrana osobních dat.

Provozovatel prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu a nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě či nijak zneužity. Osobní informace jsou shromažďovány z obchodních, logistických, statistických a marketingových důvodů.

Při nakládání s osobními daty se provozovatel zavazuje řídit zákonem č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Pokud nastane obchodní případ, kdy je nutné předat osobní informace zákazníka dodavateli (např. při vystavení “Záručního listu”), se provozovatel zavazuje, že tyto informace předá až po předchozím odsouhlasení daným zákazníkem. Bez souhlasu není možné jakékoliv informace osobního charakteru předávat.

Zákazník využíváním služeb internetového obchodu dává souhlas ke shromaždování osobních údajů. Při registraci jsou požadovány základní informace o zákazníkovi, které se dále doplňují při provedení objednávky. Zákazník má právo zažádat o vymazání osobních údajů z databáze (zrušení registrace).

Zavěrečná ustanovení

Odesláním elektronické objednávky kupující bez výhrad přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, jakož i platnou cenu objednané zakázky včetně přepravného či balného, nebylo-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak. Zaplacenou zálohovou fakturou, kde byl dohodnutý termín realizace zakázky, je prodávající i kupující neodvolatelně vázán. Veškeré smluvní vztahy jsou uzavřeny v souladu s právním řádem České republiky. Je-li smluvní stranou spotřebitel, řídí se vztahy neupravené obchodními podmínkami novým občanským zákoníkem (č. 89/2012 Sb.) a zákonem o ochraně spotřebitele (č. 634/1992 Sb.).

 

Přihlášení

Nemůžete vyplnit toto pole
 

Nákupní košík

Položky:
Cena:
0
0 Kč

Novinky

1.4.2018
Objednávky vchodových dveří

Objednávky vchodovýc...

více
2.2.2018
Termíny zakázek

Omlouváme se za delš...

více
21.12.2017
Vánoční svátky

Upozorňujeme zákazní...

více
8.8.2017
Na dobírku - odběr od 300,-

Jsme zakázková výrob...

více
30.3.2017
Dodací termíny a výrobní kapacity

Upozorňujeme, že ter...

více
 
 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.