Vzhledem k dočasným technickým problémům se zobrazováním obrázků v prohlížeči Chrome, prosím použijte jiný prohlížeč (Edge, Firefox Mozilla, Opera). Děkujieme za pochopení a za vzniklou situaci se omlouváme.

O nás

Kvalita výroby dveří a komplexní přístup

Vyrábíme dřevěné dveře od roku 1996. Během let prošla rodinná firma vývojem a od roku 2008 sídlí ve vlastní provozovně. Nyní se zabývá především zakázkovou výrobou i prodejem dveří z masivu pod jménem Athena. Zaměření výroby je nejen výroba dřevěných vchodových dveří, ale hlavně interiérových dveří ze smrkového masivu včetně obložkových zárubní. Doplňkově vyrábíme pak všechny ostatní výrobky jako jsou kuchyňská dvířka, nábytek z masivu, stylový nábytek, postele, aj.

 Postupným rozvojem se naše výrobky během let neustále zdokonalovali a dnes se můžou rovnat špičce na našem trhu. Jsme přímí výrobci a vyrábíme veškeré dveře na zakázku. Vyrábíme z výběrového materiálu - rám ze sendviče, kazety z třívrstvé desky, vchodové dveře euro z třívrstvých eurohranolů (více v sekci "INFORMACE"). 
     Nabízíme jen tu nejlepší kvalitu. A nejen to. Zákazníci, kteří hledají komplexnost celé zakázky jsou tu správně. Provádíme zaměření stavebních otvorů, výrobu, povrchové úpravy, zasklívání a to všechno nakonec včas přivezeme a namontujeme. 
     Nenašli jste to, co hledáte? Nevadí, navštivte naší vzorkovnu, nebo napište svůj požadavek s vlastním nákresem a pošlete e-mailem. Zakázkově vyrábíme dvoukřídlé dveře, dveře s nadsvětlíkem či přísvětlíkem, ale i dveře s atypyckými rozměry.

Věříme, že zde najdete styl, který Vám bude vyhovovat a budete se k nám rádi vracet.

 


 

 Provozovna-Athena

 


 

Přihlášení

Nemůžete vyplnit toto pole
 

Nákupní košík

Položky:
Cena:
0
0 Kč

Novinky

15.9.2020
UPRAVENÉ TERMÍNY ZAKÁZEK DVEŘÍ

Zakázkově přijímáme ...

více
16.4.2020
Covid-19. Uvolnění osobních návštěv

16. 4. 2020 Uvolnění...

více
8.8.2017
Na dobírku - odběr od 300,-

Jsme zakázková výrob...

více
 
 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.