Vzhledem k dočasným technickým problémům se zobrazováním obrázků v prohlížeči Chrome, prosím použijte jiný prohlížeč (Edge, Firefox Mozilla, Opera). Děkujieme za pochopení a za vzniklou situaci se omlouváme.

Reklamační řád

V případě, potřebujete odbornou pomoc při nastavení nebo detekci příčiny problému, kontaktujte nás na našich telefoních číslech.

 Naše výrobky předáváme zákazníkům osobně zde, nebo námi sjednanou dopravou, popř. dopravou včetně montáže. Jinou přepravní službou dveře neposíláme z důvodu možného poškození dveří. Za případné poškození jinou dopravou neneseme odpovědnost, pokud si jí sami zjednáte.
Pokud bylo doručeno zboží nekompletní, kontaktujte nás, ale vždy se nejprve ujistěte, že dodávka souhlasí s objednávkou. Výrobek je třeba zabalit do původního obalu, přiložit veškerou dokumentaci, která byla s výrobkem dodávána. Je třeba také přidat dokument, na kterém musí být tyto údaje: Jméno a adresa odběratele, kontakt, označení výrobku, číslo faktury, na které byl výrobek nakoupen a popis závady. Po přijetí zásilky bude výrobek předán reklamačnímu oddělení k vyřízení reklamace.

Pokud bylo zboží odebráno osobně, je třeba zkontrolovat výrobek před montáží, v případě poškození dopravit vadný výrobek na adresu dodavatele. V případě již namontovaných dveří nás kontaktujte o závadě e-mailem, či telefonicky, vždy se nějak dohodneme.

Reklamace se nevztahuje na závady

  • Poškození jinou dopravou (poškrábaný povrch, uražený roh dveří, aj.)
  • Špatně provedená montáž jinou firmou (zkřížené dveře v zárubni, svěšené dveře, aj.)
  • Mechanické poškození (vylomené závěsy, povrchové poškození, aj.)
  • Nedodržení návodu na ochranu dveří (viz. "INFORMACE")

Pozn.: Způsob vyřizování reklamací se řídí reklamačním řádem dodavatele.

 

Přihlášení

Nemůžete vyplnit toto pole
 

Nákupní košík

Položky:
Cena:
0
0 Kč

Novinky

15.9.2020
UPRAVENÉ TERMÍNY ZAKÁZEK DVEŘÍ

Zakázkově přijímáme ...

více
16.4.2020
Covid-19. Uvolnění osobních návštěv

16. 4. 2020 Uvolnění...

více
8.8.2017
Na dobírku - odběr od 300,-

Jsme zakázková výrob...

více
 
 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.