Vzhledem k dočasným technickým problémům se zobrazováním obrázků v prohlížeči Chrome, prosím použijte jiný prohlížeč (Edge, Firefox Mozilla, Opera). Děkujieme za pochopení a za vzniklou situaci se omlouváme.

Použité materiály na dveře

Vyrábíme ze smrkového masivu (zakázkově vnitřní dveře z dubu). Dnešní trend si žádá vyšší kvalitu a proto už nelze jen "uříznout" vyschlou fošnu, co zbyla po dědovi ve stodole a udělat z toho dveře. Materiály z kterých vyrábíme jsou certifikovány, výběr kvality je prioritou a technologie lepených vrstev snižuje riziko pnutí materiálu při rozdílné vlhkosti v letních a zimních měsících.


Materiály na interiérové dveře

sendvič Na ineriérové dveře používáme třívrstvé lepené materiály, rám dveří tvoří celomasiv 41mm - materiál zvaný sendvič (třívrstvá konstrukce - 41mm), kazety pak z třívrstvé spárovky (19mm). Vše je vidět v řezu na obrázku. Pohledové strany jsou výběrové, bez suků, povolená je maximálně vysprávka lodičkou v 1 běžném metru. Kazety jsou z dvou spárovek a středové desky, kde pohledové strany jsou silnější kvůli frézování kazet. Tento materiál se v dnešní době stává nejvyhledávanějším, neboť jeho vlastnosti a přednosti jsou především stabilita při rozdílné vlhkosti objektu a vlastní estetika přírodního materiálu. Tato konstrukce materiálu snižuje riziko kroucení, bobtnání a sesychání. Díky této technologii zůstává materiál stálým a odolným za předpokladu dodržování zásad užívání a péči dřevěných výrobků. 
 V ceně dveří pak dostanete závěsy, zámek s roztečí 72mm a sklo, pokud si objednáte dveře s prosklením. Cena se pak může změnit podle vybraného vzoru skla.
 Na objednávku pak můžete vybrat povrchovou úpravu z několika vyobrazených odstínů. Více odstínů Vám nabídneme u nás na provozovně.

Obložkové zárubně

Obložkové zárubně dřevěné jsou vyráběny obdobným způsobem. Obložková zárubeň se skládá z ostění a obložek. Vlastní ostění o síle 27mm je opět lepeno ve třech vrstvách, kde pohledová plocha je bez vad. Obložky v síle 21mm jsou opět lepeny v několika vrstvách. Falcové obložky jsou již ve výrobě lepeny přímo k ostění. Při vlastní montáži pak stačí sesadit k sobě ostění, usadit do stavebního otvoru a obložky lehce namazat lepidlem a zaklapnout. Opět připomínáme, že před vlastní montáží je důležitá povrchová úprava.


Materiály na vchodové dveře 68 Lištované

euro Dřevěné vchodové dveře euro vyrábíme ze smrkových eurohranolů. Rám - lepený třívrstvý hranol, obdoba sendviče. Kazety masivní se zateplením. Na obrázku sami vidíte řez dveřmi. Opět je zaručena stabilita a při tloušťce 68mm se dveře neprohnou ani v mrazech a vedrech. Euro dveře jsou osazeny ozdobnými rámečky. Rámečky tak esteticky vyzdvihnou dveře u Vašeho rodinného domku. 
 Zasklení dveří z izolačního dvojskla je u prosklených dveří v ceně, pouze u některých typů skel se cena v souvislosti s vybraným typem liší. Součástí dveří je zámek, závěsy seřiditelné ve třech směrech, hliníkový přechod s tepelně izolačním mostem a okopové prkno z venkovní strany dveří.
 Na objednávku pak nabízíme vrchní bezpečnostní kování, prodloužené vložky, pětibodový zámek a především povrchové úpravy. Stříkáme vysokotlakým zařízením silnostěnné akrylátové lazury v několika barevných odstínech ve třech vrstvách. Sklo i kazety jsou v rámečkách pro lepší pružnost opatřeny distančními páskami. A nakonec silikonování spár mezi rámečkami a sklem (kazetami), které zajistí dokonalou izolaci a zabrání průniku vody.
 Je možné objednat dveře bez povrchové úpravy.

Rámové zárubně

Dřevěné rámové zárubně jsou vyráběny z třívrstvého délkově napojovaného eurohranolu v konečném rozměru (profil) 70x70mm. Součástí je těsnění, stavitelné závěsy a protiplech. Ten je u vchodových dveří dokonce stavitelný. U vchodových zárubní je v ceně i hliníkový práh s tepelně izolačním mostem.
Rámová zárubeň lze použít i pro ineriéry, ovšem bez hliníkového prahu.


Výrobní rozdíly u interiérových dveří

masivrámečkovéhestieInteriérovéí dveře se všechny bez vyjímky vyrábějí ze smrkového masivu a některé typy mají specifické rozdíly pro danou kategorii dveří. Všimněte si rozdílu u ineriérových dveří masiv (obrázek Fix A) a dveří rámečkových (Rámečky). Rámečky jsou přesazené přes rám dveří a mají úzké příčky. Vyjímkou u masivních dveří je typ Hestie (A-fix typ hestie), kde jsou příčky úzké a lepené přímo na sklo. 
 Pokud si zákazník bude přát jiné rozpříčkování, nebo zasklení zaměnit za kazetu, není to problém, záleží pouze na fantazii. U rámečkových dveří je nutno počítat s cenovým navýšením v případě jiného typu rámečku, než je vyobrazen v e-shopu.


Sklo a zasklení

Do všech vnitřních dveří používáme sklo o tloušťce 4mm. Veškeré zasklení je již v ceně dveří. V naší pestré nabídce si jistě vyberete, navštivte sekci zasklení dveří. Do vchodových dveří používáme izolační dvojsklo o síle 24mm, bezpečnostní sklo pak o síle 26mm. Jsme schopni dodat certifikát o bezpečnosti skla pro pojišťovnu.


 

Přihlášení

Nemůžete vyplnit toto pole
 

Nákupní košík

Položky:
Cena:
0
0 Kč

Novinky

15.9.2020
UPRAVENÉ TERMÍNY ZAKÁZEK DVEŘÍ

Zakázkově přijímáme ...

více
16.4.2020
Covid-19. Uvolnění osobních návštěv

16. 4. 2020 Uvolnění...

více
8.8.2017
Na dobírku - odběr od 300,-

Jsme zakázková výrob...

více
 
 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.