Vzhledem k dočasným technickým problémům se zobrazováním obrázků v prohlížeči Chrome, prosím použijte jiný prohlížeč (Edge, Firefox Mozilla, Opera). Děkujieme za pochopení a za vzniklou situaci se omlouváme.

Atypické rozměry dveří

Informace - atypické dveře

Snažíme se nabídnout obsáhlé množství typů masivních dveří. Přesto někteří zákazníci budou požadovat něco jiného, můžou se na nás obrátit s požadavkem přímo, telefonicky, nebo e-mailem. K urychlení odpovědi na Váš požadavek je nezbytný nákres s rozměrem a kompletní poptávka. Je také třeba počítat s individuálním cenovým zpracováním dle velikosti a složitosti.


Atypem se rozumí nestandardní rozměr, nebo jiné rozpříčkování, či zasklení místo kazety než nabízíme ve variantách. 
 Mějte na paměti, že vyrábíme dveře z masivu, takže neposílejte požadavky na vyrobení, nebo úpravy dýhovaných, či voštinových (folie-papír) dveří. Neopravujeme cizí výrobky. Vchodové dveře vyrábíme pouze ze smrku, interiérové dveře také ze smrkového masivu, na přání dubu.


 K vlastním atypům

varianta dveřívarianta dveříU vnitřních dveří si moc vybírat nejde. Pokud chcete jiný rozměr, protože se Váš stavitel netrefil do stavebního otvoru který požadujeme, vyrobíme Vámi požadovaný rozměr. Tady je potřeba počítat s příplatkem.

U vchodových dveří nabízíme varianty dvoukřídlových dveří a nebo dveří s pevným, nebo otevíracím přísvětlíkem. Pozici dveří lze kombinovat vlevo nebo vpravo. Zde je pouze grafické znázornění pro představu. Kombinovat různé typy našich dveří lze jakkoliv. Jen dodáme, že u dvoukřídlých vchodových dveří je snížená bezpečnost proti vylomení, takže rozhodujte s rozumem.


Nadsvětlíky vchodových dveří

varianta dveřívarianta dveříNadsvětlíkem lze řešit vyšší stavební otvor. Výhodou je větší prosvětlení chodby. Nadsvětlík lze vyrobit vcelku se zárubní jako jeden celek, nebo samostatně k již zabudovaným dveřím. Nadsvětlík se vyrábí neotvíratelný, zasklení je totožné s dveřním zasklením, tedy izolační dvojsklo.

 

Přihlášení

Nemůžete vyplnit toto pole
 

Nákupní košík

Položky:
Cena:
0
0 Kč

Novinky

15.9.2020
UPRAVENÉ TERMÍNY ZAKÁZEK DVEŘÍ

Zakázkově přijímáme ...

více
16.4.2020
Covid-19. Uvolnění osobních návštěv

16. 4. 2020 Uvolnění...

více
8.8.2017
Na dobírku - odběr od 300,-

Jsme zakázková výrob...

více
 
 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.