O nás

Výroba dveří již přes 20 let

Co děláme?

Vyrábíme dřevěné dveře od roku 1996. Během let prošla rodinná firma vývojem a od roku 2008 sídlí ve vlastní provozovně. Nyní se zabývá především zakázkovou výrobou i prodejem dveří z masivu pod jménem Athena.

Dveře z masivu

Zaměření výroby je nejen výroba dřevěných vchodových dveří, ale hlavně interiérových dveří ze smrkového masivu včetně obložkových zárubní. Doplňkově vyrábíme pak všechny ostatní výrobky jako jsou kuchyňská dvířka, nábytek z masivu, stylový nábytek, postele, aj.

Originalita

Postupným rozvojem se naše výrobky během let neustále zdokonalovali a dnes se můžou rovnat špičce na našem trhu. Jsme přímí výrobci a vyrábíme veškeré dveře na zakázku. Vyrábíme z výběrového materiálu – rám ze sendviče, kazety z třívrstvé desky, vchodové dveře euro z třívrstvých eurohranolů (více v sekci “INFORMACE”).

Kvalita výroby

Nabízíme jen tu nejlepší kvalitu. A nejen to. Zákazníci, kteří hledají komplexnost celé zakázky jsou tu správně. Provádíme zaměření stavebních otvorů, výrobu, povrchové úpravy, zasklívání a to všechno nakonec včas přivezeme a namontujeme. Je také možnost pouze výroby polotovaru k zasklení, lakování a namontování zákazníkem.